فیبروز ابرو

 یکی از سوالات مهمی که اکثر داوطلبان می خواهند این فرایند زیباسازی را انجام دهند در خصوص فواید و معایب آن است که متدی جدید با استفاده از دستگاه ویژه دستی است. از جمله زیر مجموعه های این روش می توان به هالیوودی ، بولد بروز ، چاینیز ، فشن بروز ، لیفت ، برزیلی ، هایپر و غیره اشاره نمود. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم اگر دارای ابروهای کم پشت و بی مدل هستید و به دنبال راه کاری برای حل آن می باشید ما به شما فیبروز ابرو را توصیه می کنیم. برای آگاهی از تمام موارد مورد نیاز در خصوص آن ، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا با صفر تا صد این متد تحت نظر سرکار خانم حدیث بیگی بهترین متخصص فیبروز ابرو در تهران آشنا شوید.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

انجام فیبرز ابرو در واقع برای افرادی مناسب است که قبل از آن هیچ گونه تاتویی بر روی پوست این ناحیه انجام نداده باشند چون کاری بسیار ظریف است که روی ابروهای از قبل تاتو شده نمی توان به خوبی آن را طراحی کرد. در ضمن باید گفت برای انجام این فرایند زیبا سازی ، پوست ابرو هیچ گونه زخمی نباید داشته باشد. این روند نوعی خالکوبی در ناحیه صورت است که توسط افراد دوره دیده و متخصص ، دستگاه میکروبلیدینگ و سوزن های یکبار مصرف فیبروز ابرو با روش دستی انجام می شود. رنگ های مورد استفاده در آن نیز نسبت به خالکوبی موارد دیگر غلظت کمی دارد. به لحاظ آرایش های طبیعی در صورت ، بین این تکنیک و حالت های طبیعی شباهت های زیادی مشاهده می شود. امروزه در کشورمان بانوان به زیبایی و جوانی چهره خود اهمیت بسیاری می دهند که همواره صورتی زیبا داشته باشند. به همین جهت خیلی از آن ها به آرایش دائم صورت رو آورده اند که این تکنیک یکی‌ از متدهای نیمه دائم آرایش صورت است. فیبروز ابرو مانند لیفت آن از جمله روش‌های نیمه دائمی آرایش ابرو‌ها می باشد که بعد از پایان آن ، فرد ابرو‌هایی طبیعی با فرم زیبا خواهد داشت.

فیبروز ابرو چگونه انجام می‌شود؟

به طور کلی این روش ، تزریق رنگ به زیر پوست ابرو است تا حالت مو و تار را برای ابروی افراد به صورت طبیعی ایجاد کند. از این رو متخصص ابتدا باید خطوط ابرو را در بخش تاج آن اجرا کند به طوری که هر خط اجرا شده باید 2 بار تمدید شود.  با ادامه این روند در دو ابرو پس از چند دقیقه ابرو‌ها رنگ می‌گیرد. توجه داشته باشید در صورتی که می خواهید ابروهای خود را رنگ کنید سعی کنید 10 روز پیش از انجام این متد رنگ دهی به پوست ، آن را انجام دهید. دقت کنید رنگ انتخاب شده زیاد روشن نباشد که در مرحله بعدی نیز دم و آرک ابروها ترسیم ‌شود. اجرای فیبروز با توجه به نوع پوست متقاضیان در چند مرحله انجام می‌شود.

انواع مدل‌های هاشور ابرو با فیبروز

هاشور به روش فیبروز ابرو در تهران مدل های متفاوتی دارد که شما می‌توانید از بین آن ها ، مطابق با فرم ابرو‌ها و صورت خود ، هاشوری را برگزینید که مطابقت و هم خوانی بیشتری با سایر اجزای چهره تان داشته باشد.

فیبروز ابرو برای چه افرادی مناسب است؟

این متد یکی از روش های زیبایی است که مناسب افراد زیر است:

 • اشخاصی که ابروهای کم پشت و روشنی دارند.
 • بانوانی که ریزش ابرو داشته و مبتلا به آلوپسی هستند.
 • شاغلین و کارمندانی که برای آرایش زمان زیادی ندارند.
 • ورزشکارانی که با تعریق ، آرایش آنها از بین می رود و یا شناگرهای عزیز که آرایش موجود در صورت آن ها به سرعت شسته می شود.
 • افراد با ابروهای نا متقارن

مدت زمان ماندگاری فیبروز ابرو

گاهی اوقات برای فرم دهی و پر کردن فضای خالی میان ابروها از رنگدانه استفاده می شود و گاهی از جوهر. ترمیم فیبروز ابرو توسط حدیث بیگی معمولا از یک ماه زودتر انجام نمی شود که این امر شامل همان رعایت مراقبت های پس از مرحله اول است. در واقع می توان گفت فیبروز ابرو به هیچ وجه ماندگاری دائمی ندارد و اگر در برخی تبلیغات مشاهده کرده اید که نوشته است آرایش دائمی ابروها ، بی شک برای جذب مشتری بوده و صحت ندارد. از این رو باید گفت مدت زمان ماندگاری این پروسه رنگ دهی به پوست ابروها به موارد مختلفی بستگی دارد که شامل :

 • روش زندگی ، ویژگی های شخصی ارگانیسم و نحوه درک بدن بر سایه رنگدانه ها تأثیر بسزایی دارد. بعضی از واکنش های متناسب با ‌این تکنیک ها نیز قابل پیش بینی نیست.
 • قرار گرفتن در مدت زمان بالایی در زیر تابش شدید آفتاب
 • نوع پوست خشک و یا چرب ، اشخاصی که پوست نرمال و خشک دارند فیبروز ابرو برای آن ها 2-3 سال ماندگار است ، اما برعکس آن ماندگاری این روش در افرادی که پوست چرب دارند معمولا تا یک سال می باشد.
 • شوینده ها و وسایل آرایشی که برای صورت افراد استفاده می شود.
 • عمیق بودن هاشور ابرو ، در واقع می توان گفت مدت ماندگاری به عمق ورود رنگدانه به پوست افراد می باشد که هرچه رنگ عمیق ‌تر باشد ، مدت زمان حفظ روشنایی بیشتر است.
 • از دیگر موارد تاثیر گذار ماندگاری نوع رنگدانه بر فیبروز ابرو است. که از بین آن ها رنگ های ساخت آمریکا 2-3 سال و رنگ های ساخت آلمان حدود شش ماه تا یک سال دوام دارند.

بنابراین می توان گفت با در نظر گرفتن موارد بالا مدت زمان ماندگاری این روند آرایشی ، معمولا بین 1 تا ۳ سال روی پوست دوام دارد. با انجام دادن این متد نوین آرایشی نباید انتظار ماندگاری مادام العمر را داشت. ترمیم فیبروز ابرو سالی یک بار می بایست انجام شود. افرادی که پوست آن ها چرب است جوهر میکروبلیدینگ بر موهای آنان هر روز کم رنگ شده و به سمت روشنی کشیده می شود.

مراحل انجام فیبروز ابرو

قبل از شروع ، تکنسین با مشتری مشورت می کند :

مرحله 1 : خانم حدیث بیگی ابتدا به بررسی نوع پوست می پردازد ، سپس نسبت به موارد منع مصرف وضعیت سلامت فرد را مورد ارزیابی قرار می دهد. آرایشگر با در نظر گرفتن سلیقه فرد ، نقاشی یا عکس هایی از شکل ابروها و رنگ رنگدانه مورد نظر ، مناسب با پوست مشتری انتخاب می کند.

مرحله 2 : در صورتی که ناحیه ای از ابرو درمان شده و توسط لوازم آرایشی حرفه ای پوشیده شده باشد باید پاک شود و سپس این ناحیه آسیب دیده ضدعفونی شود. ( قابل ذکر است قسمتی از ابرو آسیب دیده ، باید حتما به طور کامل ترمیم شده باشد سپس فرد اقدام به فیبروز ابرو کند.)

مرحله 3 : ترسیم طرح مورد نظر بر روی ابروهای فرد ، توسط مداد آرایشی طبق طرحی که تایید شده است.

مرحله 4 : استفاده از بی حسی موضعی با تزریق لیدوکائین توسط پزشک در مراکز درمانی ( فرد قبل از ورود به مرکز زیبایی می تواند در مراکز درمانی در ناحیه مورد نظر تزریق انجام دهد) و یا به کمک کرم بی حس کننده

مرحله 5 : برای ایجاد رنگ مورد نظر، متخصص رنگ ها را با یکدیگر مخلوط کرده و طراحی را شروع می کند.

رنگ های متناسب با پوست افراد در فیبروز ابرو

 • بهتریت متخصص فیبروز ابرو در تهران برای افرادی که چهره سبزه دارند ، سایه های قهوه ای تیره و سرد را توصیه می شود.
 • کسانی که پوست بسیار تیره دارند استفاده از رنگ های شکلاتی گرم توصیه می شود.
 • اشخاصی که موهای قهوه ای دارند ، سایه خاکستری مایل به قهوه ای برای آن ها مناسب است.
 • داوطلبانی که دارای موهای بور هستند از رنگ های عسلی روشن استفاده می کنند.

باید ها و نبایدهای فیبروز ابرو

به‌ طبع در راستای انجام هر نوع پروسه های مربوط به زیبایی یک سری بایدها و نبایدهایی موجود هستند که باید از وجود آن ها مطلع شد و مسلما این پروسه نیز‌ از چنین قانونی مستثنی نیست. در ادامه مطلب به باید ها و نباید های بیشتری نسبت به‌ این مباحث آشنا می شویم :

 • یک هفته قبل از انجام فیبروز ابرو توسط حدیث بیگی بهتر است کارهایی مانند وکس ، برداشت ابرو با موچین ، چسب ابرو و الکترولیز را انجام دهید.
 • 14 روز پیش از فیبروز زیر تابش مستقیم نور خورشید قرار نگیرید.
 • سه هفته پیش از این روش بوتاکس انجام ندهید.
 •  14 روز قبل از این فرایند نباید از هیچ گونه لایه بردار و یا ماسک صورتی استفاده کنید.
 • از ویتامین A تا یک ماه قبل از فیبروز ابرو استفاده نکنید.
 • یک هفته پیش از انجام  این پروسه زیباسازی ویتامین E مصرف نکنید زیرا خون را رقیق می کند.
 • از مصرف الکل و غذاهای بسیار تند ، یک هفته قبل از این پروسه جلوگیری کنید.

فرق میان فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

هر دو این تکنیک های زیباسازی نیمه دائمی می باشند که تفاوت آن ها در این است که طراحی ابروها با متد میکروبلیدینگ بر اساس سلیقه مشتری و کاملا دستی می باشد ، اما در واقع فیبروز ابرو توسط بهترین متخصص فیبروز ابرو در تهران بر اساس چهره ، فرم  صورت و متناسب با استانداردهای بین المللی صورت می گیرد. در واقع هر دو متد بر پایه هاشورگذاری تیغ و رنگ ها می باشد ، اما در روش فیبروز معمولا برای هاشورگذاری طرح کلی تری وجود دارد. ترکیب هر دو متد در واقع از جمله نکات مهمی است که تکنسین با موارد مهم رعایت آن می تواند مشتری را به خروجی مناسب و مطلوب تری برساند.

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو

به طور کلی باید بگوییم که چه بخواهیم و چه نخواهیم ابروهای خوش حالت و پر پشت شامل حال همه ما نمی شود. اما خوشبختانه امروزه با ورود روش های مختلف در جهت داشتن ابروهای خوش حالت نمی توان دیگر نگران این موضوع بود زیرا تحت نظر متخصص فیبروز ابرو به شکل دلخواه ابروها طراحی و پر می شوند. در این تکنیک جوهر به طور یک دست و پیوسته به گونه ای درزیر پوست تزریق می شود که گویی خود مو است. در گذشته نحوه اجرای این کار و تزریق جوهر به پوست به طور عمیق باعث می شد اگر مشتری پس از مدتی بخواهد آن را پاک کند بسیار دشوار شود و یا در چند مرحله به طور کامل از بین برود. تاتویی که برای زیباسازی ابرو انجام می شد به صورت غیر طبیعی بر روی ابرو تزریق و پاک کردن آن بسیار دشوار بود زیرا حجم زیادی از رنگدانه به طور غیر استاندارد به زیر پوست مراجعه کننده وارد می شد. با ابداع روش فیبروز ابرو به دلیل اینکه خط به خط ، منظم و سطحی است در صورتی که داوطلب آن را برای ماندگاری بیشتر تمدید نکند ، بعد از گذشت مدتی هیچ اثری از رنگ در بافت پوست فرد باقی نمی ماند. این امر یکی از بارز‌ترین تفاوت میان دو متد فیبروز ابرو و تاتو می‌باشد  به طور کلی با توجه به اینکه جوهر تزریق شده در این روش بر عمق پوست نفوذ نمی‌کند ، پاک کردن جوهر بسیار آسان بوده و حتی متقاضی می تواند مدل ابرو اجرا شده را بدون ترس و با آرامش خاطر از نتیجه مطلوب تغییر دهد. از این رو می توانید از خانم حدیث بیگی بهترین متخصص فیبروز ابرو در تهران بخواهید خط های فیبروز را به طور کاملا طبیعی و طبق سلیقه تان برایتان پهن و یا باریک خلق کند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: