ریموو تاتو

پاک کردن ریموو تاتو برای افرادی که تاتو دارند راهکاری مناسب برای تغییر ، خسته شدن از طرح و ناراضی بودن از آن می باشد. به طور کلی می توان گفت حدود 20 درصد از مردم جهان ، این فرایند را تجربه کرده اند. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهید تاتوی خود را ریموو کنید ، نگران نباشید. تکنیک های بسیاری زیر نظر متخصصان این امر ، می تواند تاتوی موجود در چشم ، ابرو ، لب وغیره را به راحتی از بین ببرد. استفاده از دستگاه ریموور حرفه ای ، تخصص آرایشگر ، مواد استفاده شده برای پاک کردن و غیره در ریموو تاتو به بهترین شکل بسیار مهم می باشد. در صورتی که به دنبال تکنیکی برای ریموو دایم تاتو خود می باشید کافیست به مرکز زیبایی و تخصصی سرکار خانم حدیث بیگی در تهران مراجعه کنید.

ریموو تاتو

ریموو یکی از روش‌های پاک کردن تاتو می باشد که به دو دسته تقسیم می ‌شود شامل :

  • موادی که به صورت ژله ‌ای و غلیظ  می ‌باشند.
  • موادی که مایع و آبکی می باشند.

ریموو تاتوی ابرو

ریموو تاتو ابرو با مواد از برترین و جدید ترین تکنیک های پاک کردن تاتو است. به طور کلی می توان گفت مواد ریموو تاتو برای پاک کردن انواع آرایش دائم صورت به شکل ژله ‌ای و تاتو در نواحی مختلف از قبیل (ابرو، لب و چشم) کاربرد دارند. استفاده از برترین متد توسط خانم حدیث بیگی به صورت تضمینی بهترین خدمات را جهت پاک کردن تاتو ارائه می کند.

 مراحل پاک کردن ریموو ابرو توسط ریموور.

تمامی مراحل پاک کردن تاتو ابرو با تکنیک جدید برای متقاضیان انجام می‌ شود که عبارتند از :

  • پوست که باید از هرگونه کرم و مواد آرایشی تمیز ‌شود.
  • متخصص برای بی حس شدن پوست از مواد بی حسی روی پوست افراد استفاده می کند.
  • با بهترین روش ، توسط سوزن تا عمق 5/1 میلی متری به ‌صورت ضربه ‌ای به پوست خراش وارد می شود. سپس مواد ریموو را با گوش پاک‌‌ کن به روی پوست می زنیم. پس از چند ثانیه آن را پاک کرده و عمق سوزن را روی ۱ میلی متر می گذاریم ، پس از اینکه به روی پوست با گوش پاک ‌کن مواد ریموو را می مالیم. سوزن روی مواد به حالت چرخشی حرکت داده می‌شود. پوست را پس از ۵ دقیقه مکث ، پاک سازی کرده سپس در مرحله پایانی سوزن ۰٫۵ میل را وارد پوست می‌ کنیم. در این قسمت خونابه ‌‌ها پاک و مراحل ریموو تکرار خواهد شد. حتما باید بین مراحل ۵ دقیقه مکث کنیم تا مواد به خوبی اثر خود را بگذارند. نسبت به تخصص ما در زمینه ریموو تاتو در این مرکز ، تمامی رنگ‌ ها از لایه‌ های پوست خارج می شوند. البته می توان گفت این نکته بسیار مهم است که ریموو تاتو ابرو بر قسمت‌ های نازک پوست زده نمی‌ شود

مزیت پاک شدن تاتو با مواد ریموور

برای تمامی طیف‌ های رنگی در زمان پاک کردن تاتو حتی رنگ‌ های سرسختی مانند سبز ، قرمز و بژ نیز توسط این روش پاک می شود. ریموو تاتو با مواد بدون دوران نقاهت و آسیب است که باعث شده به شدت مورد استقبال مردم قرار گیرد. مواد ریموو تاتو از ترکیباتی چون کلاژن و هیالورونیک اسید تولید می ‌شوند که از ایجاد اسکار‌های پوستی و آسیب جلوگیری می ‌کند. در معرفی هیالورونیک اسید باید بگوییم که ، این ترکیب شیمیایی یک هیدروکربن طبیعی است. به طور طبیعی این ماده در بافت‌های متفاوت بدن از جمله استخوان‌ ها ، غضروف ، پوست و چشم وجود دارد که وظیفه آن جذب مواد مغذی و رطوبت برای پوست با هدف بهبود اسکار می‌ باشد .

عوارض ریموو تاتو ابرو

در صورتی که ریموو ابرو به‌ صورت غیر حرفه ‌ای و غیر اصولی انجام شود ، رنگدانه‌ها به طور کامل محو نمی ‌شوند. همچنین باعث می‌ شود جای تاتو به صورت سایه باقی بماند. در صورتی که پیگمنتر دارای مهارتی کافی نباشد ، احتمال ایجاد گوشت اضافه ، گود کردن و یا اسکار وجود دارد. اما اگر اصولی و حرفه‌ای انجام شود هیچ آسیبی به پوست وارد نمی کند.

پاک کردن تاتو خط چشم و معرفی انواع روش‌های آن 

به جهت وجود حساسیت پوستی ، پاک شدن تاتوی چشم ، کار ساده ای نیست و در واقع برای پاک شدن تاتو چشمی باید به یک آرایشگر متخصص مراجعه کنید تا به نتیجه مطلوبی دست بیابید. حذف تاتوی چشم نیاز به بهترین متخصص ریموو تاتو در تهران دارد که هنگام کار ، مراقبت و احتیاط بیشتری برای رضایت مشتری در نظر گیرد. بنابراین اگر فردی در انتخاب آرایشگر دقت کافی نداشته باشد ، پس از انجام این فرایند ، رضایت نداشته و درصدد پاک کردن آن می باشد. امروزه پاک شدن تاتو بسیار مورد استقبال بانوان قرار گرفته است. در صورتی که قصد پاک کردن تاتوی چشم خود را دارید باید این نکته مهم را در نظر بگیرید که تاتوهایی با رنگ قهوه ای یا مشکی ، ماندگاری بالاتری داشته و عمر آن ها نیز بسیار طولانی تر است. همان طور که می دانیم یکی از ظریف ترین و حساس ترین نواحی پوست بدن ، پلک می باشد که در عین حال مقاوم ترین ناحیه نگهداری رنگ می باشد. افراد اکثرا برای ایجاد خط چشم ، از رنگ های مشکی استفاده می کنند. به دلیل حساس بودن پوست این ناحیه از صورت ، ریموو تاتوی چشم با سایر قسمت های دیگر متفاوت می باشد.

درمان ورم چشم پس از پاک کردن تاتو

امروزه اغلب بانوان برای راحت شدن از آرایش چشم ، اقدام به تاتوی خط چشم می‌کنند. علاوه‌ بر زیبایی ظاهری ، امکان پردردسر و خطرناک بودن این متد وجود دارد. در واقع مشکل اصلی از آنجایی صورت می‌گیرد که آرایشگر اطلاعات دقیقی در خصوص بافت حساس و آناتومی چشم ندارند و این بی‌ اطلاعی باعث می ‌شود هنگام وارد شدن سوزن به پشت پلک ، آسیب‌هایی به بافت چشم وارد شود. در صورتی که سوزن خیلی عمیق به بافت پلک وارد شود ، امکان ایجاد آسیب و پارگی به بافت کره چشم و همچنین باعث ایجاد حساسیت‌های چشمی نیز در فرد می شود. به ‌طور کلی آلرژی بعد از تاتو با تورم متوسط و شدید پلک‌ها ، خارش چشم و قرمزی ایجاد می ‌شود که بدون مراجعه به پزشک درمان نمی شود. ممکن است در بینایی چشم تأثیر منفی به وجود آید که سبب نابینایی در فرد می شود. برای درمان ورم چشم بهتر است نکات بهداشتی را رعایت نموده و طبق مدت ‌زمانی که خانم حدیث بیگی توصیه کرده آرایش نکند. برای رعایت بهداشت بهتر است ابتدا قسمت موردنظر را پاک و مرطوب نگه دارید. قبل از لمس نواحی مورد نظر به شست‌ وشوی دست خود اقدام کنید تا مانع از عفونت این ناحیه شوید. این نکته را در نظر بگیرید که  پس از تاتو، نواحی مورد نظر شامل ورم‌ می شود و پس از گذشت مدتی ورم حاصله بهبود می‌ یابد. همچنین برای سرعت بخشیدن به کاهش تورم از کیسه یخ نیز می توانید استفاده نمایید.

پاک کردن تاتو خط لب

پاک کردن و ریموو تاتو لب و خط لب با ریموور توسط خانم حدیث بیگی بهترین متخصص ریموور در تهران و در مرکز زیبایی ایشان انجام می شود. مهم‌ ترین بخش صورت که تاثیر بسزایی در زیبایی چهره افراد دارد لب می باشد. با حساسیت بالای پوست لب برای ریموو تاتوی این ناحیه ، لازم است به مرکز تخصصی با شهرت فراوان و کارایی بالا برای پاک کردن تاتو لب خود مراجعه کنید. بهترین مرکز برای ریموو لب و پاک کردن آن برای شما است که در این تکنیک برای پاک کردن انواع تاتو از مواد ارگانیک  استفاده می شود که از جمله آن ها رفع رنگ تاتوهای قرمز و بژ می باشد. این درحالی است که ریموو تاتو لب با لیزر ، رنگ‌هایی مانند بژ و قرمز را نمی تواند پاک کند.

علت انجام تاتو لب و دلیل پشیمانی اشخاص از انجام آن

لب‌ها تاثیر بسیار زیادی در تغییر و افزودن زیبایی چهره افراد مختلف دارند. اما متاسفانه بعضی از اشخاص به صورت مادرزادی از لب‌های زیبایی برخوردار نیستند. با وجود پیشرفت علم نواقص لب برای این افراد نیز برطرف می شود. یکی از متداول ترین تکنیک ها برای رفع این نواقص ، تاتو لب است. متاسفانه گاهی با مراجعه به مراکز نامعتبر ، بعضی از اشخاص بعد از انجام این کار پشیمان می‌شوند. برخی از عوامل پشیمانی پس از تاتو خط لب عبارت است از :

حساسیت به مواد تاتو : شخصی ممکن است پس از انجام تاتو خط لب به حساسیت پوستی دچار شود. در این صورت باید پیش از آسیب‌های جبران ناپذیر مانند عفونت ، به ریموو تاتو خط لب اقدام کند.

تغییر رنگ تاتو لب : گاهی ممکن است اشخاص رنگ خاصی را برای تاتو لب در نظر داشته باشند. اگر در این صورت پیگمنتر متاسفانه به اشتباه رنگ دیگری را  به پوست تزریق کند ، فرد اقدام به پاک کردن آن می کند. از دلایل دیگر تغییر رنگ تاتو به رنگدانه‌های نامرغوب توسط پیگمنتر می توان اشاره کرد.

دلزدگی طرح خط لب: در صورتی که شخص تنوع طلبی باشید و بعد از مدتی از یکنواختی خسته شوید. پس تصمیم بر پاک شدن تاتوی خود می گیرید.

 

قیمت ریموو تاتو ابرو در تهران

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که اشخاص در خصوص پاک کردن و یا ریموو تاتو مخصوصا ابروی خود دارند ، هزینه یا قیمت ریموو می باشد. طبیعتاً هر شخصی در قبال خدماتی که مد نظرش می باشد توقع هزینه کمتری را دارد. با این حال باید بگوییم که تعیین نرخ هزینه ريموو تاتو به موارد و مسائل مختلفی بستگی دارد. این موارد شامل : کیفیت مواد استفاده شده ، مهارت و تجربه فرد متخصص ، شهر یا منطقه ای که سالن زیبایی در آن وجود دارد ، موقعیت جغرافیایی مرکز زیبایی و غیره می باشد. بدین منظور به شما زیباجویان توصیه می کنیم که با حضور در سالن زیبایی معتبر از بهترین خدمات آرایش دائم و ریموو آن در کنار قیمت هایی مناسب و به صرفه بهره مند شوید. مژده به شما عزیزانی که به یادگیری متد های ریموو ابرو علاقه وافری دارید ، با مراجعه به بهترین مرکز آموزش ریموو ابرو از دوره های آکادمی حدیث بیگی ، تکنیک مورد نظرتان را با مدرن ترین روش های آموزشی بهره بگیرید. اگر قصد انجام انواع خدمات تاتو و یا آموزش آن را دارید به شما توصیه می کنیم با مراجعه به مراکز معتبر از احتمال بروز بیماری های پوستی خطرناک و آسیب های جبران ناپذیر آن در امان باشید.

آیا ریموو تاتو درد دارد؟

خیر، با توجه به اینکه پاک شدن تاتو در مرکز زیبایی خانم حدیث بیگی توسط به روز ترین و ایمن ترین محلول های ریموو انجام می شود ، متقاضیان از پاک شدن تاتو خود هیچ گونه دردی را تجربه نمی کنند ، مگر اینکه مراجعه کننده ای نسبت به درد بسیار حساس باشد که باز هم با استعمال پماد یا کرم های بی حسی این ناراحتی بسیار ناچیز و گاها به صفر می رسد. از این رو باید این اطمینان را به شما دهیم که با هیچ گونه استرسی می توانید اقدام به ریموو تاتو ابرو خود در تهران کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: